sadaj.sk
 

ANTARES Kancelárska stolička 1890 SYN INFINITY BLACK & WHITE čalúnenie DORA

moderná kancelárska stolička s výraznou ergonómiou a vysokou variabilitou 1890 SYN INFINITY BLACK & WHITE (ALU, PDH) v bielom dizajnovom alebo klasickom čiernom prevedení plastov pre široké použitie, spĺňa všetky požiadavky pre plnohodnotné sedenie
 
čalúnenie zo studenej peny vstrekované do formy (Molded foam) polohovateľné podrúčky s mäkkou dotykovou plochou, vodorovne nastaviteľnou voľba čierneho alebo bieleho plastu BIELA alebo ČIERNA nylonová plastová báza (podľa výberu plastov na stoličke) mechanizmus pre nastavenie hĺbky sedáku ergonomické ovládanie synchrónneho mechanizmu s nastavením sily protiváhy a niekoľkonásobnou aretáciou • nylonová kolieska s väčším priemerom na mäkké povrchy, znižujú odpor pri odvaľovaní
 
PRÍPLATKOVÉ MECHANIKY A KOMPONENTY:
• za príplatok PDH - zasúvateľná opierka hlavy (Podhlavník)
ALU leštená hliníková báza za príplatok
• za príplatok kolieska na plávajúce podlahy a tvrdé povrchy
 
• nosnosť 130 kg • záruka 60 mesiacov • český výrobok
 
Stolička sa vyrába aj v prevedení 1890 SYN INFINITY NET (sieťované operadlo) alebo 1890 SYN INFINITY PERF (perforované operadlo) alebo 1890 SYN INFINITY PERF UPH (perforované operadlo čalúnené)
    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

99-110

(bez podhlavníka)

Výška sedu stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

43-54

Celková šírka stoličky (cm)

(v závislosti od nastavania podrúčok)

64

Šírka stoličky (cm) / Šírka sedu

(bez podrúčok)

49

Hĺbka sedu (cm)

(v závislosti od jej nastavenia)

47

(pri posuve sedáku cca 5 cm vpred a vzad)

Maximálna nosnosť stoličky (kg)

130

Záručná lehota

5 rokov

 

PREHĽAD MECHANÍK stoličiek ANTARES

SYNCHRÓNNY mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou, MANUÁLNE nastavenie sily prítlaku širokou plastovou maticou na spodnej strane mechanizmu, systém anti-shock spustí mechanizmus až po vyrovnanie síl na operadle proti sile prítlaku (A). mechanizmus (B) pomocou systému lamiel aretuje v ľubovoľnej pozícii.

SYNCHRÓNNY AABW mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s päťnásobnou aretáciou - uzamykaním (2), AUTOMATICKÉ nastavenie sily prítlaku, mechanika vybavená mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka - SL (3), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (1).

SYNCHRÓNNY TL mechanizmus (IMA)
 Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou - uzamykaním (2), nastavení sily prítlaku pákou, preklopením v rozpätí uhla 90 stupňov (1), je súčasne vybavený mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka SL (5 -6), 3 polohovým nastavením uhla sedáku (4), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (3)

Mechanizmus SL (sliding)
Umožňuje vodorovné nastavenie hĺbky sedáka, dodávané ako príslušenstvo. Pri niektorých modeloch je SL mechanizmus integrovaný do kostry sedáku.

Mechanika HOJDACÍ MECHANIZMUS MULTIBLOCK (Assistblock hojdacia)

Hojdanie s predsunutou osou o 160 mm pre zvýšenie komfortu, nastaviteľnou silou protiváhy, aretácia v piatich pozíciách ovládané ľavou pákou, ovládanie výškového nastavenia (plynový piest) pravou pákou. Sila protiváhy sa nastaví širokou plastovou maticou na mechanizme.

Mechanika MEK

Umožňuje nastavenie uhla operadla po uvoľnení bočnej aretačnej skrutky (s veľkou plastovou hlavicou), fixáciu zvoleného uhla docielime pevným dotiahnutím. Súčasne umožňuje vodorovné a zvislé nastavenie operadla

Mechanika ASYNCHRO

Umožňuje nezávisle nastavenie uhla sedáka a operadla. U týchto mechanizmov je ovládanie nastavenia výšky (plynový piest) pákou na pravej strane vpredu z pohľadu sediaceho. Pravou pákou vzadu je možné nastaviť uhol operadla. ľavá páka slúži k nastaveniu uhla sedáku, spoločne s operadlom. Výhodou je možnosť aretácie v ľubovoľnej pozícii.

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Pricemania.sk – Nábytok gtag('config', 'UA-207955122-1');