sadaj.sk
 

MAYER Zdravotnícka stolička OPEN ENTRY 2268 G N čalúnenie SILVERTEX koženka

VYRÁBAME NA ZÁKAZKU

Výrobca: MAYER
Záručná doba: 60 mesiacov
Kód: 2268 G N 30 KOZENKA
Dostupnosť: Zákazková výroba 2-4 týždne
281.00 bez DPH
337.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 
2268 G N je špeciálna zdravotnícka stolička pre ordinácie, laboratória, učebne a iné pracoviská s požiadavkou veľkého sedáku a veľkej chrbtovej opierky pre dlhšie sedenie a ľahkej umývateľnosti v príjemnej svetlosivej farbe plastov RAL 7035
 
Mechanika MULTIMATIC ERGO:
  • Umožňuje nastavenie výšky sedenia, výšky a sklonu operadla nastaviteľného v kĺbe chrbtovej mechaniky a okrem toho nezávislý sklon sedadla vzhľadom na podperu na stene pomocou vlastného pákového mechanizmu.
  • S nastavením odporu prítlaku chrbtovej opierky podľa váhy sediaceho a zafixovaním chrbtovej opierky v 5 polohách so systémom Anti Shock (zabezpečenie pred úderom do chrbta po odblokovaní mechaniky).
 

Ergonómia: stolička spĺňa základné ergonomické požiadavky pre nastavenie jej rozmerov podľa aktuálnych potrieb sediaceho s možnosťou nastavenia výška sedu s možnosťou voľby dvoch rôznych rozsahov - piestov, nastavenie výšky opierky chrbta UP/DOWN a v 5 polohách sklon chrbtovej opierky.

Opierka chrbta: vysoká 54 cm, široká 42 cm, zadný kryt chrbtovej opierky plastový vo farbe svetlosivej RAL 7035, predná časť čalúnená s možnosťou rastrového nastavenia výšky od sedáku stoličky v rozsahu 52 - 57 cm (horná hrana opierky), kvalitná PUR pena vysoká 3 cm, držiak chrbtovej opierky vrátane uchytenia oceľový, pevný, dlhodobo overený, nosný profil oceľový silnostenný 80x5 mm, prášková čierna farba, obojstranne zakrytý plastovými krytmi v svetlosivej farbe RAL 7035.

Sedák: z kvalitnej odolnej preglejky o hrúbke 9 mm, široký 48 cm, hlboký 46 - 51 cm, s oblými hranami, vrchná časť čalunená, spodná časť kryt plastový v svetlosivej farbe RAL 7035, čalúnenie je z kvalitnej stredne tvrdej PUR peny s dlhodobou odolnosťou proti zosedeniu vysokej 4 cm.

Podrúčky: stolička je v základnej výbave bez podrúčiek, ale za príplatok je možné si podrúčky doobjednať, podrúčky sú pevné, vysoko odolné, vo farbe plastu svetlosivá RAL 7035, sú pevne uchytené k sedáku, držiaky podrúčiek sú oceľové farbené práškovou farbou RAL 7035, vždy s logom MAYER v spodnej časti podrúčiek, podrúčky sa dajú doobjednať a ľahko namontovať aj dodatočne, matice pre ich uchytenie sú pripravené už v základnej výbave.

Plynulá regulácia výšky sedu na vzduchovom pieste s tlmením nárazu pri dosadnutí.

Permanentne naklonená chrbtová opierka kopíruje každý pohyb Vašej chrbtice a podporuje dynamické sedenie, šetrí chrbticu a platničky.

Kolieska alebo klzáky - viacero možností:
- kolieska mäkké pre tvrdé podlahy RO, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- kolieska tvrdé pre koberce, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- kolieska univerzálna čierna s chrómovaným krytom RC, priemer 50 mm, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- klzáky GL vysoké bez zmeny výšky sedenia (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035)
 
Kolekcia MEDI a DENT obsahuje širokú škálu lekárenských zdravotníckych stoličiek.

Rozmery pri použití rôznych piestov:

Stiahnite si KATALÓGOVÝ LIST produktu

Návod na montáž a použitie

 

Pricemania.sk – Nábytok