sadaj.sk
 

MAYER Zdravotnícka stolička taburet 1205 G čalúnenie XTREME, ONE

 
1205 G je špeciálna otočná stolička pre ordinácie, laboratóriá, učebne a iné pracoviská s veľkým rozsahom výšky sedenia, ľahká umývateľnosť. Vhodná na prácu pri stolovej doske vysokej cca 760 - 900 mm.
 
Mechanika Piastra - Ide o pákový mechanizmus, ktorý zaisťuje iba možnosť nastavenia požadovanej výšky sedenia v celom rozsahu zdvihu podľa zvoleného typu piestu.
 
Ergonomia: Súčasťou je hliníkový leštený kríž a kruh na nohy, ktorý je výškovo nastaviteľný nezávisle na výške sedu, nastavenie na výšku bezstupňové, priemer kruhu 46 cm.
 
Sedák - Nosná časť je vyrobená z kvalitnej odolnej drevotriesky o hrúbke 16 mm s priemerom 40 cm. Stolička je doporučená aj pre vysoké zaťaženie.

Čalúnenie - je vyrobené z kvalitnej stredne tvrdej PUR peny s dlhodobou odolnosťou proti zosedeniu, vysokej 6 cm, celočalunená

Podľa potreby je možné zvoliť kolieska alebo klzáky.
Kolieska alebo klzáky - viacero možností:
- štandardne na odporúčanie výrobcu klzáky GL vysoké bez zmeny výšky sedenia (svetlo šedé RAL 7035)
- na želanie kolieska mäkké pre tvrdé podlahy RO, priemer 50 mm (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035), s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie kolieska tvrdé pre koberce, priemer 50 mm (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035), s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na prianie kolieska univerzálne čierne s chrómovaným krytom RC, priemer 50 mm, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
 
Kolekcia MEDI a DENT obsahuje širokú škálu lekárenských zdravotníckych stoličiek.
 
Rozmery pri použití rôznych piestov:

Stiahnite si KATALÓGOVÝ LIST produktu

Návod na montáž a použitie


 

Pricemania.sk – Nábytok Quatro - jednoduchý nákup na splátky