sadaj.sk
 

MAYER Zdravotnícka stolička 1255 G CLEAN čalúnenie LIMA koženka

VYRÁBAME NA ZÁKAZKU

Výrobca: MAYER
Záručná doba: 36 mesiacov
Kód: 1255 G CLEAN 34
Dostupnosť: Zákazková výroba 2-4 týždne
476.00 bez DPH
571.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 
1255 G CLEAN je stolička je určená predovšetkým pre lekárov a zdravotnícky personál pri operáciách a v ďalších priestoroch, kde je nutná absolútna čistota rúk

Nastavenie výšky sedu NOHOU zaisťuje špeciálny nožný mechanizmus CLEAN, ktorý zanechá Vaše ruky absolútne čisté.

Špeciálna stolička pre ordinácie, laboratória, učebne s veľkým rozsahom výšky sedu a ľahkou umývateľnosťou.Aj keď máte ruky práve umyté alebo dezinfikované, môžete okamžite zmeniť výšku sedu bez dotyku rúk ! 

Ergonómia: stolička spĺňa základné ergonomické požiadavky pre nastavenie jej rozmerov podľa aktuálnych potrieb sediaceho s možnosťou nastavenia výšky sedu v rozmedzí 20 cm. Možnosť nastavenia výška sedu, hĺbky sedu, výšky a sklonu chrbtovej opierky.

Opierka chrbta: opierka chrbta vysoká 32 cm, široká 47 cm, celočalúnená s možnosťou nastavenia výšky od sedáku stoličky v rozsahu 29 - 43 cm (horná hrana opierky), kvalitná PUR pena s hrúkou opierky 5 cm, opierka spĺňa ergonomické požiadavky pre správnu oporu bedrovej chrbtice svojim vertikálne prehnutým tvarom a možnosťou nastavenia výšky). Uchytenie opierky umožňuje mierne naklápanie = prispôsobenie uhlu chrbátu sediaceho.

Sedák: nosná časť s kvalitnej odolnej preglejky o hrúbke 15 mm (11 vrstiev), priemer 40 cm. Určený aj pre vysoké zaťaženie. Čalúnenie s kvalitnej stredne tvrdej PUR peny s dlhodobou odolnosťou proti zosedeniu, výška PUR peny 5 cm.

Kostra stoličky v sivej farbe, kríž hliníkový leštený.

Plynulá regulácia výšky sedenia na vzduchovom pieste s tlmením nárazu pri dosadnutí.

Mechanika STANDARD - Nastaviteľná výška sedenia, hĺbka sedenia, výška a sklon opierky chrbta.

 
 
Kolieska alebo klzáky - viacero možností:
- štandardne kolieska mäkké pre tvrdé podlahy RO, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie kolieska tvrdé pre koberce, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na prianie kolieska univerzálna čierna s chrómovaným krytom RC, priemer 50 mm, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie klzáky GL vysoké bez zmeny výšky sedenia (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035)
 
Kolekcia MEDI a DENT obsahuje širokú škálu lekárenských zdravotníckych stoličiek.

Rozmery pri použití rôznych piestov:

Stiahnite si KATALÓGOVÝ LIST produktu

Návod na montáž a použitie

 

Pricemania.sk – Nábytok