sadaj.sk
 

MAYER Zdravotnícka stolička taburet 1254 61 62 čalúnenie XTREME, ONE

 
 
1254 61 62 je špeciálna otočná stolička pre ordinácie, laboratóriá, učebne a iné pracoviská s veľkým rozsahom výšky sedenia, ľahká umývateľnosť. Vhodná na prácu pri stolovej doske vysokej cca 760 - 900 mm.
 
Mechanika Piastra - Ide o pákový mechanizmus, ktorý zaisťuje iba možnosť nastavenia požadovanej výšky sedenia v celom rozsahu zdvihu podľa zvoleného typu piestu.
 
  • Ergonómia: Stolička spĺňa základné ergonomické požiadavky pre nastavovanie jej rozmerov podľa aktuálnych potrieb sediaceho. Nastaviteľné rozmery: výška sedu.
  • Sedák: nosná časť je z kvalitnej odolná drevotriesky hrúbky 16 mm s priemerom 38 cm. Určené pre vysoké zaťaženie.
  • Opora/madlo: oceľová rúrka, prášková biela farba (vyhotovenie 62) aebo chróm (vyhotovenie 61), vyška 11 cm nad sedákom.
  • Čalúnenie: kvalitná stredne tvrdá PUR pena s dlhodobou odolnosťou proti zosedeniu, vysoká 6 cm, celočalúnená
  • Chrómovaná opora nôh je súčasťou kríža a s krížom je pevne spojená. Voliteľná možnosť vyhotovenia kovovej kostry stoličky, piest, opora nôh a držiak chrbtovej opierky v prevedení chróm alebo biela.
  • Plynulá regulácia výšky sedenia na vzduchovom pieste s tlmením nárazu pri dosadnutí v rozsahu až 20 cm
 
Podľa potreby je možné zvoliť kolieska alebo klzáky:
- štandardne kolieska mäkké pre tvrdé podlahy RO, priemer 50 mm (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035), s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie kolieska tvrdé pre koberce, priemer 50 mm (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035), s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na prianie kolieska univerzálne čierne s chrómovaným krytom RC, priemer 50 mm, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie klzáky GL vysoké bez zmeny výšky sedenia (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035)
 
Kolekcia MEDI a DENT obsahuje širokú škálu lekárenských zdravotníckych stoličiek.
 
Rozmery pri použití rôznych piestov:

Stiahnite si KATALÓGOVÝ LIST produktu

Návod na montáž a použitie

 

Pricemania.sk – Nábytok Quatro - jednoduchý nákup na splátky