sadaj.sk
 

ANTARES Dizajnová kancelárska stolička DOLL čalúnenie XTREME RALLY CURA

- 5% NOVINKA VYRÁBAME NA ZÁKAZKU

NOSNOSŤ:
130 kg
OPIERKY RÚK / PODRÚČKY:
Áno
S OPIERKOU HLAVY:
Nie
Čalúnenie XTREME & RALLY & CURA (látka):
MECHANIKA:
Výrobca: ANTARES
Záručná doba: 60 mesiacov
Kód: DOLL XTREME RALLY CURA
Dostupnosť: Zákazková výroba 3-4 týždne
664.05 bez DPH
796.86 ks
Pôvodná cena 838.80, Zľava 5 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Moderná dizajnová celočalúnená kancelárska stolička s vysokým komfortom DOLL vďaka kvalitnému čalúneniu zo studenej peny.
 
ZÁKLADNÝ VARIANT OBSAHUJE VŽDY:
čalúnenie zo studenej peny vstrekované do formy (Molded foam) • Synchrónny mechanizmus s nastavením sily protiváhy a päťnásobnou aretáciou • moderná ALUMÍNIOVÁ leštená hliníková báza Univerzálne kolieska s väčším priemerom pre všetky typy podláh zakomponované čalúnené podrúčky
 
• nosnosť 130 kg • záruka 60 mesiacov • český výrobok

    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

100-107

Výška sedu stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

45-52

Celková šírka stoličky (cm)

(v závislosti od nastavania podrúčok)

64

Šírka stoličky (cm) / Šírka sedu

(bez podrúčok)

48,5

Hĺbka sedu (cm)

(v závislosti od jej nastavenia)

46

Maximálna nosnosť stoličky (kg)

130

Záručná lehota

5 rokov

 

PREHĽAD MECHANÍK stoličiek ANTARES

SYNCHRÓNNY mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou, MANUÁLNE nastavenie sily prítlaku širokou plastovou maticou na spodnej strane mechanizmu, systém anti-shock spustí mechanizmus až po vyrovnanie síl na operadle proti sile prítlaku (A). mechanizmus (B) pomocou systému lamiel aretuje v ľubovoľnej pozícii.

SYNCHRÓNNY AABW mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s päťnásobnou aretáciou - uzamykaním (2), AUTOMATICKÉ nastavenie sily prítlaku, mechanika vybavená mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka - SL (3), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (1).

SYNCHRÓNNY TL mechanizmus (IMA)
 Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou - uzamykaním (2), nastavení sily prítlaku pákou, preklopením v rozpätí uhla 90 stupňov (1), je súčasne vybavený mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka SL (5 -6), 3 polohovým nastavením uhla sedáku (4), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (3)

Mechanizmus SL (sliding)
Umožňuje vodorovné nastavenie hĺbky sedáka, dodávané ako príslušenstvo. Pri niektorých modeloch je SL mechanizmus integrovaný do kostry sedáku.

Mechanika HOJDACÍ MECHANIZMUS MULTIBLOCK (Assistblock hojdacia)

Hojdanie s predsunutou osou o 160 mm pre zvýšenie komfortu, nastaviteľnou silou protiváhy, aretácia v piatich pozíciách ovládané ľavou pákou, ovládanie výškového nastavenia (plynový piest) pravou pákou. Sila protiváhy sa nastaví širokou plastovou maticou na mechanizme.

Mechanika MEK

Umožňuje nastavenie uhla operadla po uvoľnení bočnej aretačnej skrutky (s veľkou plastovou hlavicou), fixáciu zvoleného uhla docielime pevným dotiahnutím. Súčasne umožňuje vodorovné a zvislé nastavenie operadla

Mechanika ASYNCHRO

Umožňuje nezávisle nastavenie uhla sedáka a operadla. U týchto mechanizmov je ovládanie nastavenia výšky (plynový piest) pákou na pravej strane vpredu z pohľadu sediaceho. Pravou pákou vzadu je možné nastaviť uhol operadla. ľavá páka slúži k nastaveniu uhla sedáku, spoločne s operadlom. Výhodou je možnosť aretácie v ľubovoľnej pozícii.

 

Pricemania.sk – Nábytok Quatro - jednoduchý nákup na splátky