logo

 


 

 

 

info@sadaj.sk        +421 910 888 251

ANTARES Kancelárske kreslo 7650 SHINY EXECUTIVE čalúnenie XTREME

dizajnové manažérske kreslo 7650 SHINY EXECUTIVE s nízkym operadlom a opierkami z lešteného hliníka.
 
Základný variant obsahuje:
• na sedáku aj operadle je použitá studená pena
• Rám sedadla je z bukovej preglejky
prešívané čalúnenie pre zvýraznenie elegantného tvaru
hojdacia mechanika Multiblock
päťramenný kríž z lešteného hliníka
pevné podrúčky z lešteného hliníka
kolieska Ø 60 mm s gumovou obručou pre všetky typy podláh

hojdací mechanizmus Multiblock s predsunutou osou hojdania o 160 mm pre vyšší komfort (Predsunutá os hojdania o 160 mm znamená, že po uvoľnení páčky pre hojdanie sa kreslo mierne predkloní vpred a dochádza k tomu, že operadlo je stále v kontakte s chrbtom)
• niekoľkonásobná aretácia a nastavenie sily protiváhy v rozmedzí 60 - 130 kg
• nastavenie výšky sedu plynovým piestom
• nosnosť 130 kg • záruka 60 mesiacov • český výrobok
 
Stolička sa vyrába aj v prevedení s extra vysokým operadlom 7600 SHINY EXECUTIVE alebo s nízkym operadlom 7650 SHINY EXECUTIVE taktiež ako čalúnená konferenčná stolička 7650 SHINY CONFERENCE
 
    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

96-103

Výška sedu stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

44-51

Celková šírka stoličky (cm)

64

Šírka sedu (cm)

(bez podrúčok)

55

Hĺbka sedu (cm)

46

Maximálna nosnosť stoličky (kg)

130

Záručná lehota

5 rokov

 

PREHĽAD MECHANÍK stoličiek ANTARES

SYNCHRÓNNY mechanizmus (ZEP)
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou, MANUÁLNE nastavenie sily prítlaku širokou plastovou maticou na spodnej strane mechanizmu, systém anti-shock spustí mechanizmus až po vyrovnanie síl na operadle proti sile prítlaku (A). mechanizmus (B) pomocou systému lamiel aretuje v ľubovoľnej pozícii.

SYNCHRÓNNY AABW mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s päťnásobnou aretáciou - uzamykaním (2), AUTOMATICKÉ nastavenie sily prítlaku, mechanika vybavená mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka - SL (3), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (1).

SYNCHRÓNNY TL mechanizmus (IMA)
 Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou - uzamykaním (2), nastavení sily prítlaku pákou, preklopením v rozpätí uhla 90 stupňov (1), je súčasne vybavený mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka SL (5 -6), 3 polohovým nastavením uhla sedáku (4), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (3)

Mechanizmus SL (sliding)
Umožňuje vodorovné nastavenie hĺbky sedáka, dodávané ako príslušenstvo. Pri niektorých modeloch je SL mechanizmus integrovaný do kostry sedáku.

Mechanika HOJDACÍ MECHANIZMUS MULTIBLOCK (Assistblock hojdacia)

Hojdanie s predsunutou osou o 160 mm pre zvýšenie komfortu, nastaviteľnou silou protiváhy, aretácia v piatich pozíciách ovládané ľavou pákou, ovládanie výškového nastavenia (plynový piest) pravou pákou. Sila protiváhy sa nastaví širokou plastovou maticou na mechanizme.

Mechanika MEK

Umožňuje nastavenie uhla operadla po uvoľnení bočnej aretačnej skrutky (s veľkou plastovou hlavicou), fixáciu zvoleného uhla docielime pevným dotiahnutím. Súčasne umožňuje vodorovné a zvislé nastavenie operadla

Mechanika ASYNCHRO

Umožňuje nezávisle nastavenie uhla sedáka a operadla. U týchto mechanizmov je ovládanie nastavenia výšky (plynový piest) pákou na pravej strane vpredu z pohľadu sediaceho. Pravou pákou vzadu je možné nastaviť uhol operadla. ľavá páka slúži k nastaveniu uhla sedáku, spoločne s operadlom. Výhodou je možnosť aretácie v ľubovoľnej pozícii.

 

Pricemania.sk – Nábytok