sadaj.sk
 

ANTARES Kancelárska stolička 1770 INFINITY NET ECO čalúnenie WOLL, FAME, FAME HYBRID

- 1% NOVINKA VYRÁBAME NA ZÁKAZKU

NOSNOSŤ:
150 kg
FARBA RÁMU / KOSTRY:
Čierna
S OPIERKOU HLAVY:
Nie
Výrobca: ANTARES
Záručná doba: 60 mesiacov
Kód: 1770 INFINITY NET ECO FAME WOL
Dostupnosť: Zákazková výroba 3-4 týždne
247.50 bez DPH
297.00 ks
Pôvodná cena 300.00, Zľava 1 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Moderná kancelárska stolička s výraznou ergonómiou a vysokou variabilitou 1770 INFINITY NET ECO v čiernom prevedení plastov a sieťoviny pre široké použitie, spĺňa všetky požiadavky pre plnohodnotné sedenie
 
ZÁKLADNÝ VARIANT OBSAHUJE VŽDY:
čalúnenie zo studenej peny vstrekované do formy (Molded foam) • bedrová výškovo regulovateľná opierkačierna sieťovina a čierne plasty • moderná ČIERNA nylonová plastová báza • ergonomické ovládanie synchrónneho mechanizmu s nastavením sily protiváhy a niekoľkonásobnou aretáciou • nylonová kolieska s väčším priemerom na mäkké povrchy, znižujú odpor pri odvaľovaní
 
PRÍPLATKOVÉ MECHANIKY A KOMPONENTY:
ALU leštená hliníková báza
výškovo nastaviteľné plastové podrúčky
• mechanizmus pre nastavenie hĺbky sedáku SL v rozsahu +-5 cm
• za príplatok kolieska na plávajúce podlahy a tvrdé povrchy alebo kolieska "a la" korčule
 
• záruka 60 mesiacov • český výrobok

    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

95-111

(bez podhlavníka)

Výška sedu stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

43-54

Celková šírka stoličky (cm)

(v závislosti od nastavania podrúčok)

64

Šírka stoličky (cm) / Šírka sedu

(bez podrúčok)

49

Hĺbka sedu (cm)

(v závislosti od jej nastavenia)

47

(pri posuve sedáku cca 5 cm vpred a vzad)

Maximálna nosnosť stoličky (kg)

150

Záručná lehota

5 rokov

 

PREHĽAD MECHANÍK stoličiek ANTARES

SYNCHRÓNNY mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou, MANUÁLNE nastavenie sily prítlaku širokou plastovou maticou na spodnej strane mechanizmu, systém anti-shock spustí mechanizmus až po vyrovnanie síl na operadle proti sile prítlaku (A). mechanizmus (B) pomocou systému lamiel aretuje v ľubovoľnej pozícii.

SYNCHRÓNNY AABW mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s päťnásobnou aretáciou - uzamykaním (2), AUTOMATICKÉ nastavenie sily prítlaku, mechanika vybavená mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka - SL (3), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (1).

SYNCHRÓNNY TL mechanizmus (IMA)
 Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou - uzamykaním (2), nastavení sily prítlaku pákou, preklopením v rozpätí uhla 90 stupňov (1), je súčasne vybavený mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka SL (5 -6), 3 polohovým nastavením uhla sedáku (4), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (3)

Mechanizmus SL (sliding)
Umožňuje vodorovné nastavenie hĺbky sedáka, dodávané ako príslušenstvo. Pri niektorých modeloch je SL mechanizmus integrovaný do kostry sedáku.

Mechanika HOJDACÍ MECHANIZMUS MULTIBLOCK (Assistblock hojdacia)

Hojdanie s predsunutou osou o 160 mm pre zvýšenie komfortu, nastaviteľnou silou protiváhy, aretácia v piatich pozíciách ovládané ľavou pákou, ovládanie výškového nastavenia (plynový piest) pravou pákou. Sila protiváhy sa nastaví širokou plastovou maticou na mechanizme.

Mechanika MEK

Umožňuje nastavenie uhla operadla po uvoľnení bočnej aretačnej skrutky (s veľkou plastovou hlavicou), fixáciu zvoleného uhla docielime pevným dotiahnutím. Súčasne umožňuje vodorovné a zvislé nastavenie operadla

Mechanika ASYNCHRO

Umožňuje nezávisle nastavenie uhla sedáka a operadla. U týchto mechanizmov je ovládanie nastavenia výšky (plynový piest) pákou na pravej strane vpredu z pohľadu sediaceho. Pravou pákou vzadu je možné nastaviť uhol operadla. ľavá páka slúži k nastaveniu uhla sedáku, spoločne s operadlom. Výhodou je možnosť aretácie v ľubovoľnej pozícii.

 

Pricemania.sk – Nábytok Quatro - jednoduchý nákup na splátky