sadaj.sk
 

ANTARES Kancelárska stolička TEXAS čierna

- 1%

NOSNOSŤ:
120 kg
S OPIERKOU HLAVY:
Nie
FARBA RÁMU / KOSTRY:
Čierna
Čalúnenie BONDAI látka:
MATERIÁL KRÍŽA:
OPIERKY RÚK / PODRÚČKY:
Výrobca: ANTARES
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: TEXAS cierna
Dostupnosť: SKLADOM
135.30 bez DPH
162.36 ks
Pôvodná cena 164.00, Zľava 1 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

kancelárska stolička so stredne vysokým operadlom TEXAS je vhodná pre široké použitie.
 
Základný variant obsahuje:
hojdacia mechanika kreslová základná
oceľová chromová báza
pevné podrúčky
kolieska Ø 50 mm na mäkke povrchy
• nosnosť 120 kg
• vynikajúci model pomer cena a výkon

HOJDACIA mechanika ZÁKLADNÁ: Táto mechanika sa najčastejšie používa u kancelárskych kresiel, ktoré majú pevne spojené operadlo so sedadlom. Ide teda o akési vylepšenie základnej verzie. Keďže nie je možné nastaviť sklon operadla, umožní hojdací mechanizmus pohyb dopredu, či dozadu. Nastavenie tuhosti hojdania v závislosti od hmotnosti užívateľa sa nastavuje skrutkou umiestnenou pod sedadlom alebo ovládacími páčkami. Zaistenie naklápania operadla v základnej polohe.
 
PRÍPLATKOVÉ MECHANIKY A KOMPONENTY:
kolieska Ø 50 mm na tvrdé povrchy za príplatok
 
• záruka 24 mesiacov • maďarský dovozca
    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

104-112

Výška sedu stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

47-55

Celková šírka stoličky (cm)

(v závislosti od nastavania podrúčok)

68

Šírka sedu

(bez podrúčok)

49

Hĺbka sedu (cm)

(v závislosti od jej nastavenia)

49

Maximálna nosnosť stoličky (kg)

120

Záručná lehota

2 roky

 

PREHĽAD MECHANÍK stoličiek ANTARES

SYNCHRÓNNY mechanizmus (ZEP)
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou, MANUÁLNE nastavenie sily prítlaku širokou plastovou maticou na spodnej strane mechanizmu, systém anti-shock spustí mechanizmus až po vyrovnanie síl na operadle proti sile prítlaku (A). mechanizmus (B) pomocou systému lamiel aretuje v ľubovoľnej pozícii.

SYNCHRÓNNY AABW mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s päťnásobnou aretáciou - uzamykaním (2), AUTOMATICKÉ nastavenie sily prítlaku, mechanika vybavená mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka - SL (3), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (1).

SYNCHRÓNNY TL mechanizmus (IMA)
 Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou - uzamykaním (2), nastavení sily prítlaku pákou, preklopením v rozpätí uhla 90 stupňov (1), je súčasne vybavený mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka SL (5 -6), 3 polohovým nastavením uhla sedáku (4), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (3)

Mechanizmus SL (sliding)
Umožňuje vodorovné nastavenie hĺbky sedáka, dodávané ako príslušenstvo. Pri niektorých modeloch je SL mechanizmus integrovaný do kostry sedáku.

Mechanika HOJDACÍ MECHANIZMUS MULTIBLOCK (Assistblock hojdacia)

Hojdanie s predsunutou osou o 160 mm pre zvýšenie komfortu, nastaviteľnou silou protiváhy, aretácia v piatich pozíciách ovládané ľavou pákou, ovládanie výškového nastavenia (plynový piest) pravou pákou. Sila protiváhy sa nastaví širokou plastovou maticou na mechanizme.

Mechanika MEK

Umožňuje nastavenie uhla operadla po uvoľnení bočnej aretačnej skrutky (s veľkou plastovou hlavicou), fixáciu zvoleného uhla docielime pevným dotiahnutím. Súčasne umožňuje vodorovné a zvislé nastavenie operadla

Mechanika ASYNCHRO

Umožňuje nezávisle nastavenie uhla sedáka a operadla. U týchto mechanizmov je ovládanie nastavenia výšky (plynový piest) pákou na pravej strane vpredu z pohľadu sediaceho. Pravou pákou vzadu je možné nastaviť uhol operadla. ľavá páka slúži k nastaveniu uhla sedáku, spoločne s operadlom. Výhodou je možnosť aretácie v ľubovoľnej pozícii.

 

Pricemania.sk – Nábytok Quatro - jednoduchý nákup na splátky