sadaj.sk
 

FORMDESIGN Dizajnové kancelárske kreslo PALLONE UNA GRAND čalúnenie KOMFORT

Reprezentatívne a veľmi elegantné kancelárske kreslo PALLONE je určené do manažérskych a zasadacích miestností. Kreslo je v ponuke na kvalitnej funkčnej mechanike Multiblock, ktorá spolu s ergonomickými tvarmi kresla ponúka vysoký komfort sedenia.
Charakter a dizajn modelu PALLONE ju predurčuje na materiálové prevedenie chrómová podnož a čalúnenie v koži. Pokiaľ Vám však koža nevyhovuje, ponúkneme vám širokú ponuku poťahových látok.
 
Ponúkame ho ako klasické kancelárske kreslo PALLONE UNA na 5-ramennom kríži s kolieskami alebo ako prísediace manažérske kreslo PALLONE GRAND na 4-ramennom kríži bez koliesok s klzákmi.
 
HOJDACIA mechanika MULTIBLOCK: Mechanika so 4-násobnou aretáciou a s predsunutou osou hojdania. Plynulé nastavenie prítlaku operadla. Nastavenie výšky sedenia.
 
Základý variant obsahuje vždy:
  • Hojdacia mechanika MULTIBLOCK
  • 5-ramenný kovový kríž Ø 680 mm alebo 4-ramenný kovový kríž Ø 620 mm v 7 farebných prevedeniach v základe. Chrómová a nerezová úprava kríža za doplatok.
  • kolieska plastové tvrdé na koberce Ø 60 mm pre 5-ramenný kríž, za doplatok kolieska Ø 60 mm na tvrdé povrchy a linoleum ALEBO klzáky pre 4-ramenný kríž
  • pevné podrúčky súčasťou kresla

Stiahnite si KATALÓGOVÝ LIST produktu

 

 

    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

107-122

Výška sedu stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

47-60

Celková šírka stoličky (cm)

(v závislosti od nastavania podrúčok)

56,50

Maximálna nosnosť stoličky (kg)

120

Záručná lehota

2 roky

 
 

 

Pricemania.sk – Nábytok Quatro - jednoduchý nákup na splátky