sadaj.sk
 

MAYER Zdravotnícka stolička taburet 1256 S G CLEAN čalúnenie AQUA CLEAN

 
1256 S G CLEAN je stolička je určená predovšetkým pre lekárov a zdravotnícky personál pri operáciách a v ďalších priestoroch, kde je nutná absolútna čistota rúk

Nastavenie výšky sedu NOHOU zaisťuje špeciálny nožný mechanizmus CLEAN, ktorý zanechá Vaše ruky absolútne čisté.

Špeciálna stolička pre ordinácie, laboratória, učebne s veľkým rozsahom výšky sedu a ľahkou umývateľnosťou.Aj keď máte ruky práve umyté alebo dezinfikované, môžete okamžite zmeniť výšku sedu bez dotyku rúk ! 

Ergonómia: stolička spĺňa základné ergonomické požiadavky pre nastavenie jej rozmerov podľa aktuálnych potrieb sediaceho s možnosťou nastavenia výšky sedu v rozmedzí 20 cm.

Sedák - kvalitná odolná drevotrieska hrubá 16 mm s priemerom 38 cm. Určené na vysoké zaťaženie. PU hrana sedadla: ochrany spodnej hrany sedadla polyuretánovým L profilom šedým / bielym pri prevedení G, čiernym pri prevedení S.
Čalúnenie - kvalitná stredne tvrdá PUR pena s dlhodobou odolnosťou proti zľahnutiu, vysoká 6 cm, celočalúnená.

Kostra stoličky a piest v chrómovej farbe, kríž hliníkový leštený a plastové komponenty v šedej (G) alebo čiernej (S) farbe.

Mechanika Piastra - Ide o pákový mechanizmus, ktorý zaisťuje iba možnosť nastavenia požadovanej výšky sedenia v celom rozsahu zdvihu podľa zvoleného typu piestu.
Plynulá regulácia výšky sedenia na vzduchovom pieste s tlmením nárazu pri dosadnutí.
 
Kolieska alebo klzáky - viacero možností:
- štandardne kolieska mäkké pre tvrdé podlahy RO, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie kolieska tvrdé pre koberce, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na prianie kolieska univerzálna čierna s chrómovaným krytom RC, priemer 50 mm, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie klzáky GL vysoké bez zmeny výšky sedenia (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035)
 
Kolekcia MEDI a DENT obsahuje širokú škálu lekárenských zdravotníckych stoličiek.

Rozmery pri použití rôznych piestov:

Stiahnite si KATALÓGOVÝ LIST produktu

Návod na montáž a použitie

 

Pricemania.sk – Nábytok gtag('config', 'UA-207955122-1');