sadaj.sk
 

RIM Konferenčná stolička VICTORY VI 1431 1434 čalúnenie ERA, PHOENIX

Nová kolekcia VICTORY rozjasní každú kanceláriu. Victory bola navrhnutá svetovo uznávaným dizajnérom Massimom Costagliom a zaradila sa tak k ďalším triumfom talianskeho dizajnu. Prevedenie stoličky je v čiernom a bielom plaste, ktorý sa jednoducho kombinuje s akýmkoľvek materiálom či farbou, naviac pôsobí sviežim a moderným dojmom. Elegantné krivky a štíhla línia robia z tejto pohodlnej a funkčnej stoličky skvelý doplnok celého priestoru. Do kolekcie patria taktiež kancelárske a konferenčné stoličky, ktoré dohromady ponúkajú tri výškové chrbtové opierky, a zaisťujú tak vysoko univerzálne použitie. Victory najlepšie vynikne v moderných kanceláriách či konferenčných miestnostiach, ktoré nasledujú súčasné trendy.
 
Moderná stohovateľná konferenčná stolička s nízkou chrbtovou opierkou čalúnenou priedušnou sieťou. Stolička je dostupná v dvoch prevedeniach, a to na 4nohom ráme bez podrúčiek alebo na lyžinovom ráme s podrúčkami. Farba podnoží je buď čierna alebo za príplatok vo farbe chróm.
 
TYP PODNOŽE:
  • čierny trúbkový rám ∅ 22 x 1,5 mm vo verzii 4NOHY bez podrúčiek ALEBO čierny trúbkový rám ∅ 22 x 2 mm vo verzii LYŽINY s podrúčkami
  • za príplatok farba podnože chróm
FARBA PLASTOV:
  • čierna
  • za príplatok farba biela

STOHOVATEĽNÉ: ÁNO (3 kusy)

Stolička je stohovateľná. Je teda možné skladovať viac stoličiek na sebe v stohu a využiť tak priestor nielen k iným činnostiam, ale napríklad aj k upratovaniu.

Design: Massimo Costaglia

Certifikát nájdete TU

    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

910

Výška sedu stoličky (cm)

45,5

Celková šírka stoličky (cm)

(v závislosti od nastavania podrúčok)

závisí od výberu podrúčok

Šírka stoličky (cm)

(bez podrúčok)

48

Hĺbka sedu (cm)

44

Maximálna nosnosť stoličky (kg)

120

Záručná lehota

5 rokov na komponenty / 3 roky na čalúnenie 

 

 

Pricemania.sk – Nábytok gtag('config', 'UA-207955122-1');