sadaj.sk
 

ALBA Konferenčná rokovacia stolička MIA čalúnenie FILL, SUEDINE

Praktická stohovateľná konferenčná stolička MIA ČALÚNENÁ v prevedení s  čalúneným sedadlom i operadlom v poťahu zo vzorkovníka.

Základ stoličky tvorí pevný kovový rám v čiernom, sivom alebo chrómovanom prevedení. Výborne sa hodí do čakární, chodieb alebo takých priestorov, kde sú kladené požiadavky na ľahkú umývateľnosť sedacieho nábytku.

Okrem tohto variantu ponúkame aj MIA PLASTOVÁ, MIA čalúnená plast, MIA DREVENÁ, MIA KOVOVÁ a SKLOPNÉ MIA MULTISEDY v prevedení od 2 do 5 miest na sedenie, vhodné aj do užších priestorov.

Základné vyhotovenie:
FARBA KOSTRY STOLIČKY:  Kvalitná kovová konštrukcia o hrúbke 1,2 mm s povrchovou úpravou vo farbe čierna, šedá alebo chróm za príplatok.
TYP PODNOŽE: 4 NOHY
OPERADLO: Kvalitné čalúnenie operadla. Zo zadu kvalitný, odolný a umývateľný ergonomicky tvarovateľný perforovaný plast v čiernej farbe.

SEDADLO:  kvalitné čalúnenie vo vybranom poťahu

Pri očalúnení zdravotníckou koženkou je vzhľadom k jednoduchému hygienickému udržiavanie produkt vhodný pre použitie v zdravotníckych zariadeniach.

PODRÚČKY: v základnom prevedení bez opierok. Za príplatok je možný výber pevných podrúčiek

STOHOVATEĽNÉ: ÁNO (10 kusov)

Stolička je stohovateľná. Je teda možné skladovať viac stoličiek na sebe v stohu a využiť tak priestor nielen k iným činnostiam, ale napríklad aj k upratovaniu.

    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

80

Výška sedu stoličky (cm)

47

Celková šírka stoličky (cm)

53

(bez opierok)

Šírka sedadla (cm)

48

Hĺbka sedu (cm)

45

 

Záručná lehota

2 roky

 

Pricemania.sk – Nábytok Quatro - jednoduchý nákup na splátky