sadaj.sk
 

ANTARES Kancelárske kreslo 7750 EPIC MEDIUM WHITE

- 8% VYRÁBAME NA ZÁKAZKU

Výrobca: ANTARES
Záručná doba: 60 mesiacov
Kód: 7750 EPIC MEDIUM WHITE
Dostupnosť: Zákazková výroba 3-4 týždne
520.72 bez DPH
624.86 ks
Pôvodná cena 679.20, Zľava 8 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Moderne konštruované kancelárske kreslo so stredne nízkym operadlom 7750 EPIC MEDIUM WHITE s priedušnou samonostnou sieťovinou na sedáku i operadle a bielymi plastami.
 
Základný variant obsahuje:
• NET - sieťované prevedenie na sedáku aj operadle - veľmi odolná sieťovina, vyrobená z polyesteru 30% a elastomerizovaného nylonu 70%
nylonový rám sedadla vystúžený 30% sklennými vláknami, odolnosť testovaná podľa ANSI BIFMA
Rám v BIELEJ farbe, súčasťou rámu sú aj pevné podrúčky
päťramenná BIELA plastová báza/kríž
kolieska Ø 65 mm univerzálne pre všetky typy podláh s integrovanou bezpečnostnou brzdou
MECHANIKA: 
- Základná hojdacia mechanika TILT:
- s aretáciou v základnej polohe
- nastavenie odporu nakláňanie operadla v závislosti od hmotnosti užívateľa (manuálny)
• nastavenie výšky sedu plynovým piestom
• záruka 60 mesiacov
 
Za príplatok:
možnosť ALU alúmíniovej leštenej bázy za príplatok
Príplatková MECHANIKA:  
hojdací mechanizmus Multiblock s predsunutou osou hojdania o 160 mm pre vyšší komfort (Predsunutá os hojdania o 160 mm znamená, že po uvoľnení páčky pre hojdanie sa kreslo mierne predkloní vpred a dochádza k tomu, že operadlo je stále v kontakte s chrbtom)
• niekoľkonásobná aretácia a nastavenie sily protiváhy v rozmedzí 60 - 130 kg
• nastavenie výšky sedu plynovým piestom
 
Dizajnová stolička EPIC sa vyrába v rôznych prevedeniach. Vzdušné sieťované prevedenie s vysokým operadlom v čiernej farbe 7700 EPIC HIGH BLACK MULTI alebo v bielej farbe plastov 7700 EPIC HIGH WHITE MULTI. Rovnako aj vo verzii s nízkym operadlom 7750 EPIC MEDIUM BLACK v čiernych plastoch alebo v bielych plastoch 7750 EPIC MEDIUM WHITE. V sérii EPIC nájdete aj konferenčnú stoličku v čiernych plastoch 7750 EPIC CONFERENCE BLACK alebo v bielych plastoch 7750 EPIC CONFERENCE WHITE.
 
    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu a výberu mechaniky)

94-104

Výška sedu stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu a výberu mechaniky)

44-54

Celková šírka stoličky (cm)

49

Šírka sedu (cm)

(bez podrúčok)

46

Hĺbka sedu (cm)

41

Maximálna nosnosť stoličky (kg)

150

Záručná lehota

5 rokov

 

PREHĽAD MECHANÍK stoličiek ANTARES

SYNCHRÓNNY mechanizmus (ZEP)
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou, MANUÁLNE nastavenie sily prítlaku širokou plastovou maticou na spodnej strane mechanizmu, systém anti-shock spustí mechanizmus až po vyrovnanie síl na operadle proti sile prítlaku (A). mechanizmus (B) pomocou systému lamiel aretuje v ľubovoľnej pozícii.

SYNCHRÓNNY AABW mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s päťnásobnou aretáciou - uzamykaním (2), AUTOMATICKÉ nastavenie sily prítlaku, mechanika vybavená mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka - SL (3), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (1).

SYNCHRÓNNY TL mechanizmus (IMA)
 Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou - uzamykaním (2), nastavení sily prítlaku pákou, preklopením v rozpätí uhla 90 stupňov (1), je súčasne vybavený mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka SL (5 -6), 3 polohovým nastavením uhla sedáku (4), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (3)

Mechanizmus SL (sliding)
Umožňuje vodorovné nastavenie hĺbky sedáka, dodávané ako príslušenstvo. Pri niektorých modeloch je SL mechanizmus integrovaný do kostry sedáku.

Mechanika HOJDACÍ MECHANIZMUS MULTIBLOCK (Assistblock hojdacia)

Hojdanie s predsunutou osou o 160 mm pre zvýšenie komfortu, nastaviteľnou silou protiváhy, aretácia v piatich pozíciách ovládané ľavou pákou, ovládanie výškového nastavenia (plynový piest) pravou pákou. Sila protiváhy sa nastaví širokou plastovou maticou na mechanizme.

Základná mechanika HOJDACIA TILT

- S aretáciou v základnej polohe
- nastavenie odporu nakláňanie operadla v závislosti od hmotnosti užívateľa (manuálny)

Mechanika MEK

Umožňuje nastavenie uhla operadla po uvoľnení bočnej aretačnej skrutky (s veľkou plastovou hlavicou), fixáciu zvoleného uhla docielime pevným dotiahnutím. Súčasne umožňuje vodorovné a zvislé nastavenie operadla

Mechanika ASYNCHRO

Umožňuje nezávisle nastavenie uhla sedáka a operadla. U týchto mechanizmov je ovládanie nastavenia výšky (plynový piest) pákou na pravej strane vpredu z pohľadu sediaceho. Pravou pákou vzadu je možné nastaviť uhol operadla. ľavá páka slúži k nastaveniu uhla sedáku, spoločne s operadlom. Výhodou je možnosť aretácie v ľubovoľnej pozícii.

 

Pricemania.sk – Nábytok Quatro - jednoduchý nákup na splátky