sadaj.sk
 

ANTARES Kancelárske kreslo 9040 SOPHIA EXECUTIVE čalúnenie KOŽENKA BLOOM

- 3% VYRÁBAME NA ZÁKAZKU

Výrobca: ANTARES
Záručná doba: 60 mesiacov
Kód: 9040 SOPHIA EXECUTIVE KOZENKA
Dostupnosť: Zákazková výroba 3-4 týždne
479.18 bez DPH
575.02 ks
Pôvodná cena 592.80, Zľava 3 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Predsednícke štýlové kreslo 9040 SOPHIA EXECUTIVE s pevnými opierkami na dizajnových kolieskach s chrómovaným krytím.
Kreslo je vybavené oceľovým rámom sedadla, jeho nosná časť, podrúčky, piest a kríž sú z lešteného hliníka a dodávajú kreslu eleganciou a štýlovosť.
 
Základný variant obsahuje:
• oceľový rám sedáku
prešívané čalúnenie pre zvýraznenie elegantného tvaru
mechanika Piastra
nosná časť, podrúčky a päťramenný kríž z lešteného hliníka
kolieska Ø 50 mm na kobercové podlahy s chrómovaným krytím, za príplatok kolieska Ø 50 mm na tvrdé a plávajúce podlahy

Mechanika PIASTRA:

Ide o pákový mechanizmus, ktorý zaisťuje iba možnosť nastavenia požadovanej výšky sedenia v celom rozsahu zdvihu podľa zvoleného typu piestu viď vyššie.

Stolička sa vyrába v prevedení ako kancelárske krelo 9040 SOPHIA EXECUTIVE alebo ako čalúnená konferenčná stolička 9045 SOPHIA CONFERENCE

 
    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

102-110

Výška sedu stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

47-55

Celková šírka stoličky (cm)

64

Šírka sedu (cm)

(bez podrúčok)

49

Hĺbka sedu (cm)

46

Maximálna nosnosť stoličky (kg)

150

Záručná lehota

5 rokov

 

PREHĽAD MECHANÍK stoličiek ANTARES

SYNCHRÓNNY mechanizmus (ZEP)
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou, MANUÁLNE nastavenie sily prítlaku širokou plastovou maticou na spodnej strane mechanizmu, systém anti-shock spustí mechanizmus až po vyrovnanie síl na operadle proti sile prítlaku (A). mechanizmus (B) pomocou systému lamiel aretuje v ľubovoľnej pozícii.

SYNCHRÓNNY AABW mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s päťnásobnou aretáciou - uzamykaním (2), AUTOMATICKÉ nastavenie sily prítlaku, mechanika vybavená mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka - SL (3), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (1).

SYNCHRÓNNY TL mechanizmus (IMA)
 Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou - uzamykaním (2), nastavení sily prítlaku pákou, preklopením v rozpätí uhla 90 stupňov (1), je súčasne vybavený mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka SL (5 -6), 3 polohovým nastavením uhla sedáku (4), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (3)

Mechanizmus SL (sliding)
Umožňuje vodorovné nastavenie hĺbky sedáka, dodávané ako príslušenstvo. Pri niektorých modeloch je SL mechanizmus integrovaný do kostry sedáku.

Mechanika HOJDACÍ MECHANIZMUS MULTIBLOCK (Assistblock hojdacia)

Hojdanie s predsunutou osou o 160 mm pre zvýšenie komfortu, nastaviteľnou silou protiváhy, aretácia v piatich pozíciách ovládané ľavou pákou, ovládanie výškového nastavenia (plynový piest) pravou pákou. Sila protiváhy sa nastaví širokou plastovou maticou na mechanizme.

Mechanika MEK

Umožňuje nastavenie uhla operadla po uvoľnení bočnej aretačnej skrutky (s veľkou plastovou hlavicou), fixáciu zvoleného uhla docielime pevným dotiahnutím. Súčasne umožňuje vodorovné a zvislé nastavenie operadla

Mechanika ASYNCHRO

Umožňuje nezávisle nastavenie uhla sedáka a operadla. U týchto mechanizmov je ovládanie nastavenia výšky (plynový piest) pákou na pravej strane vpredu z pohľadu sediaceho. Pravou pákou vzadu je možné nastaviť uhol operadla. ľavá páka slúži k nastaveniu uhla sedáku, spoločne s operadlom. Výhodou je možnosť aretácie v ľubovoľnej pozícii.

 

Pricemania.sk – Nábytok Quatro - jednoduchý nákup na splátky